Aktualności

SYSTEM RADIOWY – ZDALNY ODCZYT WODOMIERZY O CZYM WATO PAMIĘTAĆ!

  • Nowoczesny wodomierz ze zdalnym odczytem to przede wszystkim wygoda dla mieszkańców. Wizyta inkasenta nie będzie przeszkadzała domownikom w codziennych zajęciach – licznik sam zgłosi swój odczyt do bazy.
  • Moduł radiowy ma funkcję monitorowania przecieków (np. cieknąca spłuczka lub przypadkowo odkręcony kran). Uchroni to mieszkańców przed wyższymi rachunkami, bo o wykryciu przecieku odbiorcy będą automatycznie informowani na e-mail.
  • Zdalne odczyty wkrótce pozwolą na jednomiesięczny cykl rozliczeń. Oznacza to, że rachunki będą wystawnie częściej, ale będą o połowę niższe. Niższą kwotę znacznie łatwiej znaleźć w domowym budżecie.
  • Dla Kisielic wybraliśmy bezpieczne moduły radiowe, które nikomu nie zagrażają. W ciągu 5 lat pracy emitują tyle fal radiowych co telefon komórkowy w ciągu jednej doby. Łączą się z centralą tylko raz na dobę na kilka sekund, żeby przekazać odczyt.
  • Nie zakrywaj i nie zabudowuj wodomierza, zwłaszcza elementami metalowymi. Ogranicza to zasięg transmisji radiowej. Może to skutkować koniecznością wejścia do mieszkania w celu dokonania odczytu.
  • Nie uszkadzaj i nie demontuj modułu radiowego na wodomierzu. Moduł wyśle informację o demontażu wraz z jego datą do administratora. Jeśli przyłożysz magnes do wodomierza, urządzenie wykryje go i wyśle komunikat o próbie manipulacji do administratora.
  • Życzymy przyjemnego korzystania z nowego wodomierza.

Kategorie

PUK w Kisielicach

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) w Kisielicach jest spółką prawa handlowego utworzoną przez Gminę Kisielice, która jest właścicielem 100% akcji spółki. Spółka powstała w wyniku przekształcenia komunalnego zakładu budżetowego „Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kisielicach” w dniu 1 stycznia 2005 r.

Kalendarz

Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Tagi